Fulda i kolejne dni zmagań Polaków

Podczas kolejnych dwóch dni wiele się działo u „Naszych” w Kanadzie. Trzeci dzień (psie zaprzęgi i samochody terenowe) nie były najmocniejszą ich stroną.

Za to o wiele lepiej spisali się czwartego dnia, szczególnie na rowerze (40 km). Gosia była pierwsza. Brawo! Kuba natomiast piąty. Okazało się, że dostał rower bez dokręconej kierownicy. Skandal! Jechał cały czas w czołówce, ale niestety nikt z organizatorów nie przejął się tym za bardzo, no i musiał radzić sobie sam. Pewnie, gdyby to przytrafiło się Niemcowi, to od razu ktos by zareagował. Pamiętam, jak było w zeszłym roku… stronniczość i działanie na własną korzyść.

Tego samego dnia mieli także skutery śnieżne, na których nie poszło im najlepiej. Gosia była ostatnia, a Kuba przedostatni. Biedak mówił, że był drugi, ale niestety pod koniec wyścigu wypadł z toru. Co za pech!

Cały czas trzymam kciuki. Jeszcze wiele może się wydarzyć. Przed nimi trzy ostatnie konkurencje. Do boju Rodacy! Powodzenia

Ania

komentarze i dyskusjaRSS komentarzy

 1. 1.

  slayer, 2 Lut 2007 @ 3:27

  no tak, Gosia wszystkich rozwaliła na rowerze :)))) Czego się można było spodziewać. Szacuneczek, no i powodzenia dla polskiego teamu w dalszych zmaganiach !!!!

 2. 2.

  Mały, 2 Lut 2007 @ 10:31

  Ten „rajd” to chyba słynie ze stronniczości… niestety… Ale ja i tak trzymam kciukasy za naszych!!

 3. 3.

  gawel, 2 Lut 2007 @ 10:41

  Powodzenia! Trzymamy kciuki! Super się czyta o tych zmaganiach na północy, gdzie zima jest prawdziwsza niż u nas. Nie ma co się przejmować stronniczością, zabawa i tak jest pewnie przednia. Czekamy na obszerne wiadomości po Waszym powrocie.