Konkursy foto

Ostatnio pojawiło się w sieci kilka ciekawych konkursów fotograficznych, dzisiaj tylko krótka wzmianka o dwóch. Pierwszy to konkurs „Najpiękniejsza góra świata” organizowany przez Onet Pejzaże. Nagroda jest niebanalna, bo jest to bilet KLM do dowolnego miejsca na świecie. Czego więcej potrzeba podróżnikowi do szczęścia? Wśród nominowanych zdjęć znalazły się dwa autorstwa Moniki Strojny (zdjęcia numer 3536), opiekuna medialnego Teamu Speleo. Oba pochodzą z kilkumiesięcznej podróży po Ameryce Południowej. Głosując należy w formularzu podać numer wybranego zdjęcia. Głosowanie trwa tylko do 12 czerwca, więc głosujmy, zapracowała dziewczyna na ten bilet tymi zdjęciami. Powodzenia.

Konkurs nr dwa na mojej liście jest bardziej komercyjny ale nagroda równie (jak nie bardziej) ciekawa – jest nią wyjazd fotograficzny na Cejlon z Beatą Pawlikowską (w roli „nadwornego” fotografa wyprawy). Baner konkursu wisi na moim blogu już jakiś czas, więc tym razem i ja próbuję swoich sił, o ciekawym wyjeździe nawet nie wspomnę, ale nowa lustrzanka by mi się bardzo przydała. Moja zgłoszona fotka do obejrzenia na stronie konkursu. Tutaj do głównej wygranej nie liczy się ilośc głosów, ale werdykt jury, niemniej jednak będzie mi miło jak zobaczę głosy oddane na to zdjęcie :) .

Już po napisaniu powyższej notki przypomniałem sobie o jeszcze jednym konkursie – w serwisie dizajnerskim Infectious można jeszcze 2 dni głosować na projekt graficzny mojego kolegi, Roberta Podgórskiego z BlackMoon Design. Też warto zajrzeć (no i oczywiście zagłosować), bo praca ciekawa.

komentarze i dyskusjaRSS komentarzy

 1. 1.

  Maju, 10 Cze 2009 @ 8:15

  Ale jaja ;) Wszedłem kilka dni temu na stronę konkursu, przejrzałem kilka fot i w tym tą jedną twoją. A potem zastanawiałem się jak jest zrobione. Nie sądziłem, że to twoje foto
  To jak było ze zrobieniem> wciągnąłeś aparat przywiązany do fału?:)

 2. 2.

  Robert, 10 Cze 2009 @ 8:18

  Zajefajne fotki – To z masztu daje czadu:) Szkoda tylko,że ktoś kto robił herbatęipodróże.pl nieco spartaczył robotę i nie można się tam zarejestrować (wysłałem już do siebie z pięć maili z linkiem do aktywacji i nic :/). I dzięki za promocję mojego deskowego bohomazu;)

 3. 3.

  kuba, 10 Cze 2009 @ 8:28

  @Maju: prawie tak, z tym że to ja byłem na fale a aparat przywiązany do mnie (bo jeden już utopiłem)
  @Robert: łagodnie to napisałeś, gdybym nie brał udziału w konkursie to bym dosadniej to określił… A bohomaz fajowy jest, więc można go promować :)

 4. 4.

  Robert, 10 Cze 2009 @ 8:37

  Cicho bo mail z linkiem do aktywacji doszedł. To się zabieram za komentowanie zdjęć.

 5. 5.

  eVa, 10 Cze 2009 @ 11:02

  Tak fajna fotka jednak chyba mi sie najbardziej podoba 4te – coz lubie zielen :).