WordPress po polsku, nowy etap tłumaczenia

Przez kilka lat utrzymywałem w miarę aktualne polskie tłumaczenie platformy WordPress, motywowany pozytywnymi opiniami i własną potrzebą przygotowywałem aktualizację praktycznie na równo z oficjalnym wydaniem nowej wersji. Jednak wszystko musi się kiedyś skończyć…

Od czasu pojawienia się „oficjalnej” wersji na stronach WP mój entuzjazm słabł, a siły zacząłem kierować na bardziej produktywne zajęcia. Wersja 2.9 była pierwszą, do której nie przygotowałem mojej wersji tłumaczenia. Okazało się jednak, że było ono na tyle popularne, że sporo osób prosiło o jakąś kontynuację.

W związku z zapotrzebowaniem i jednocześnie z deklaracjami niektórych osób o chęci pomocy, umieściłem moją wersję w repozytorium GIT i wrzuciłem na GitHuba. W sumie całkiem fajnie, jesli znaleźliby się chętni kontynuować to tłumaczenie. Pliki są do pobranie/forkowania pod adresem http://github.com/snowdog/WordPress-i18n-pl_PL.

komentarze i dyskusjaRSS komentarzy

 1. 1.

  96th, 10 Sty 2010 @ 10:18

  Naucze się jak to coś obsługiwać i siadam do poprawek. Tłumaczyłem już 1/4 skryptu uniBoard i cały styl Mystique dla WordPressa od jego pierwszej wersji :D

 2. 2.

  96th, 10 Sty 2010 @ 10:34

  EDIT: W sumie to zwidelcuje…

 3. 3.

  GreenNet, 6 Mar 2010 @ 23:30

  Może warto byłoby połączyć siły w tłumaczeniu…

 4. 4.

  sneyk, 11 maja 2010 @ 10:25

  witam :)
  to może korzystając z ów zainteresowania tłumaczenie wtyczek do wp,może ktoś zechce mi pomóc i przetłumaczy te znajdujące się na mojej stronie na język polski?
  pomagając mi czasem pomaga się innym :)