Mistrzostwa SEO pod hasłem GlobalWarming Awareness2007

Udostępnij

Tym razem odchodzę na chwilkę od tematu Fuldy żeby przybliżyć mój „side project” czyli start w internetowych zawodach SEOSEO World Championship. Cała sprawa polega w skrócie na tym żeby w ciągu kilku miesięcy od ogłoszenia słowa kluczowego (dokładnie do maja 2007) osiągnąć jak najwyższą pozycję w rankingach Google, Yahoo i MSN dla odpowiedniej frazy. W tym roku jest to GlobalWarming Awareness2007.

Postanowiłem włączyć się do rywalizacji, chociaż zdaję sobie sprawę, że w ani nie jestem ekspertem od SEO ani nie mam takich możliwości jak duże firmy. Jednak chcę też podejść do tego w inny sposób, to znaczy wypełnić tę stronę naprawdę ciekawą treścią – może to da mi lepsze miejsce niż stron wypchanych po prostu słowami kluczowymi.

Wiem, że będzie z tym sporo roboty ale mam nadzieję na powodzenie. dlatego też mam wielką prośbę do wszystkich, którzy czytują moją stronkę – umieśćcie link do mojej strony projektu razem z odpowiednim opisem na swojej stronie. Przykładowy kod linku:

<a title="zobacz stronę projektu GlobalWarming Awareness2007" href="http://www.global-warming-awareness2007.eu/">GlobalWarming Awareness2007</a>

W zamian mogę obiecać stworzenie osobnej strony na tym blogu z linkami do wszystkich, którzy pomogli mi przy tym projekcie.

Druga sprawa to kwestia artykułów na stronę – jeśli ktoś z Was czuję się mocny w angielskim i chciałby (chciałaby) napisać jakiś artykulik związany jakoś z tematem „global warming” niech skrobnie do mnie maila to otworzę mu konto autora na projektowym blogu.


Udostępnij