[lang_pl]Polska wersja językowa dla WordPress 2.1[/lang_pl][lang_en]Polish language files for WordPress 2.1[/lang_en]

Udostępnij

[lang_pl]WordPress 2.1 już na dobre zagościł na wielu serwerach, a za tłumaczenie jakoś nikt się nie chciał wsiąć. Z racji , że pilnie potrzebowałem polską wersję do nowego projektu opartego na WP, sam się za to zabrałem… Dwie nocki padły ale pliki są gotowe do pobrania. Dostępne w kodowaniu UTF-8 , jeśli ktoś ma w ISO to niech napisze w komentarzach. i ISO-8859-2. Nie ręczę za to, że tłumaczenia są idealne – nie jestem zawodowym tłumaczem, nocna praca też nie pomaga – starałem się jak mogłem.

Dwie frazy zaznaczone są jako niepewne, po prostu nigdy nie widziałem tych funkcji i nie bylem pewien tłumaczenia, reszta powinna być ok. Pliki do pobrania tutaj:
[/lang_pl]
[lang_en]

WordPress 2.1 is on for 24 days by now, so it is the right time for next Polish translation. I needed it anyway for my current project so why not… Files (UTF-8 charset) are ready to download here:

[/lang_en]

[lang_pl]
Dobrej zabawy.

Aktualizacja 02/03/2007:

Dalsza część aktualizacji, tym razem poprawione literówki i gramatyka oraz dodane kilka brakujących fraz.

Aktualizacja 21/02/2007:

Uaktualniłem pliki dla wersji 2.1.1.

Aktualizacja 17/02/2007:

OdpowiedĹş na pytanie co zrobić z powyższymi plikami…

  1. przesłać plik pl_PL.mo na swój serwer, do katalogu: /wp-includes/languages/ (jeśli katalog languages nie istnieje, należy go utworzyć)
  2. otworzyć w dowolnym edytorze tekstowym plik wp-config.php (znajduje się w katalogu głównym strony) i zamienić:
    define ('WPLANG', '');

    na:

    define ('WPLANG', 'pl_PL');
  3. przesłac zmieniony plik wp-config.php z powrotem na serwer
  4. cieszyć się polskimi literkami na blogu…

Oryginalna instrukcja (en) dostępna jest na stronie WordPress Codex. Pliki odnoszą się wyłącznie do samego Ĺşródła WordPress, dwóch jednego załączonego tematu (Kubrick i Classic) oraz dwóch wtyczek (Akismet i Hello Dolly), pozostałe wtyczki, tematy i inne dodatki wymagają odrębnych tłumaczeń. [/lang_pl]
[lang_en]

Have fun.

[/lang_en]


Udostępnij