Polska wersja językowa dla WordPress 2.3

Mimo wcześniejszych zapewnień o kontynuacji tłumaczeń na mojej firmowej stronie, podjąłem decyzję o kontynuacji tego projektu na tym blogu. W końcu jest to moje hobby…

W każdym razie tłumaczenie (bez kilku mało używanych stringów, które zaktualizuję niedługo) jest już dostępne na specjalnej stronie – tłumaczenie wersji 2.3. Jak zwykle komentarze mile widziane.

13 odpowiedzi do “Polska wersja językowa dla WordPress 2.3”

  1. Dla mnie najważniejsze są wbudowane tagi – proste i przyjazne w użytkowaniu, czekałem na to już od poprzedniej wersji. Inne zmiany nie są raczej widoczne dla przeciętnego blogera, no może poza tym że część wtyczek może przestać działać :)

  2. Z jakiegoś powodu nie działa mi to tłumaczenie. Właściwie to nie działają mi żadne tłumaczenia. Czy ktoś może zna przyczyne? Plik umieściłem w wp-content/languages , a wp-config.php ustawiłem WPLANG na pl_PL . Czy coś jeszcze?

  3. Radek, te pliki powinny byc w wp-includes/languages/ a nie w wp-content/languages/ i wp-config WPLANG na pl_PL

  4. Artur, ten plik powinien być tu LUB tu. Zresztą próbowałem w obu miejscach. WordPressa uruchamiam lokalnie na apache’u i myśle, że Kuba ma racje ponieważ dokładnie ta sama instalacja u providera działa. :/ Albo czegoś nie mam do php albo coś w apacheu. Niemniej najważniejsze, że działa u providera.

  5. A ja spolszczenia nie mogę pobrać bo pisze że Link, który wpisałeś, jest nieaktualny lub czasowo niedostępny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.