Skórka do WordPress

Udostępnij

dailynews.jpg

Postawiłem już sporo stron na WordPressie, więc jakoś tak naturalnie wyszło, że nazbierało się przy tym trochę niewykorzystanych pomysłów i szablonów. W miarę wolnego czasu postanowiłem to usystematyzować i powypuszczać na wolność, może się komuś przyda.

Pierwsza z kolekcji jest skórka do WP, inspirowana „gazetowym” układem (może ktoś zgadnie z jakiej gazety pochodzi tło?). Powstała początkowo jako opakowanie do mojego firmowego bloga, z biegiem czasu jednak zmieniła mi się (żeby to raz) koncepcja wyglądu bloga i projekt trafił na półkę.

Do ciekawostek można zaliczyć pełną lokalizację (dołączona jest wersja angielska, ale nie widzę przeszkód żeby dodać więcej wersji) i obsługę widgetów (dla wygody jest miejsce na 5). W wersji testowej używam dla lepszego efektu wtyczek Polyglot (zmiana wersji językowej), Search Excerpt (lepsze formatowanie wyników wyszukiwania), Bocian (polska pisownia) i MyAvatars (avatary z MyBlogLog).

Zanim motyw zostanie „oficjalnie” zapaczkowany i wypuszczony, bardzo chciałbym poznać opinie co do wyglądu i zachowania w różnych przeglądarkach. Motyw w działaniu jest do przetestowania pod adresem wordpress.snowdog.pl. (mój ukochany az.pl znowu wywinął mi numer i subdomena zniknęła… jak tylko to naprawię, to podam nowy adres).

Update: skórka do obejrzenia pod adresem wordpress.kubazwolinski.com, i do pobrania właśnie tutaj – dailynews.zip


Udostępnij

One Reply to “Skórka do WordPress”

Możliwość komentowania jest wyłączona.