Konkursy foto

Udostępnij

Ostatnio pojawiło się w sieci kilka ciekawych konkursów fotograficznych, dzisiaj tylko krótka wzmianka o dwóch. Pierwszy to konkurs „Najpiękniejsza góra świata” organizowany przez Onet Pejzaże. Nagroda jest niebanalna, bo jest to bilet KLM do dowolnego miejsca na świecie. Czego więcej potrzeba podróżnikowi do szczęścia? Wśród nominowanych zdjęć znalazły się dwa autorstwa Moniki Strojny (zdjęcia numer 3536), opiekuna medialnego Teamu Speleo. Oba pochodzą z kilkumiesięcznej podróży po Ameryce Południowej. Głosując należy w formularzu podać numer wybranego zdjęcia. Głosowanie trwa tylko do 12 czerwca, więc głosujmy, zapracowała dziewczyna na ten bilet tymi zdjęciami. Powodzenia.

Konkurs nr dwa na mojej liście jest bardziej komercyjny ale nagroda równie (jak nie bardziej) ciekawa – jest nią wyjazd fotograficzny na Cejlon z Beatą Pawlikowską (w roli „nadwornego” fotografa wyprawy). Baner konkursu wisi na moim blogu już jakiś czas, więc tym razem i ja próbuję swoich sił, o ciekawym wyjeździe nawet nie wspomnę, ale nowa lustrzanka by mi się bardzo przydała. Moja zgłoszona fotka do obejrzenia na stronie konkursu. Tutaj do głównej wygranej nie liczy się ilośc głosów, ale werdykt jury, niemniej jednak będzie mi miło jak zobaczę głosy oddane na to zdjęcie :) .

Już po napisaniu powyższej notki przypomniałem sobie o jeszcze jednym konkursie – w serwisie dizajnerskim Infectious można jeszcze 2 dni głosować na projekt graficzny mojego kolegi, Roberta Podgórskiego z BlackMoon Design. Też warto zajrzeć (no i oczywiście zagłosować), bo praca ciekawa.


Udostępnij